Przejdź do treści
Telefony komórkowe i tablety

Jak zwiększyć wydajność baterii?

Autor Zaradni
Autor Zaradni Adept
01 lutego 2012 ~1 min czytania
Każda komórka jest wyposażona w baterie, która przechowuje energie dla telefonu. Z czasem jednak każda bateria ma coraz mniejszy "czas trzymania", czyli nasza komórka po prostu szybciej się rozładuje. Poniższy poradnik pomoże Ci chociaż trochę zmienić ten stan rzeczy.

Kroki

1
Rozładuj całkowicie baterię (aby telefon nie chciał się uruchomić) lub podłącz do baterii żarówkę.
2
Baterie owiń w papier, włóż w foliowy woreczek, szczelnie zamknij i w takim stanie włóż do zamrażalnika na dwa dni. (pamiętaj, aby bateria była sucha i całkowicie rozładowana!)
3
Po dwóch dniach wyjmij baterie i pozostaw baterie w temperaturze pokojowej (nie kładziemy jej na kaloryfer, czy inne gorące miejsca).
4
Włóż baterie do telefonu i zrób formatowanie (3 razy ładowanie po 10 godzin i rozładowanie do pełna).
5

Uwagi i spostrzeżenia


  • Niue odpowiadam za szkody wyrządzone przez tą poradę. Jeżeli mi pomogło, to nie znaczy, że Tobie musi. Robisz to na własną odpowiedzialność.
  • Oceń tę poradę

    4.0
    (2 głosów)
    Twoja ocena:
    Zapisywanie głosu...

    Komentarze

    Komentarze (0)

    Zaloguj się, aby dodać komentarz.

    Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

    Ta strona używa plików cookies

    Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności