Jak korzystać z funkcji "Fałszywe połączenie" w telefonach Samsung?
Chcesz szybko wyjść z jakiegoś miejsca udając że rozmawiasz przez telefon? Chcesz zrobić żart znajomym? Od teraz możesz, dzięki funkcji dostępnej w telefonach Samsung - funkcja ta nosi nazwę "Fałszywe połączenie". Opiszę tą funkcję na przykładzie telefonu Samsung Monte.
Kroki
1
Włączamy funkcję "Fałszywe połączenie".
Aby włączyć tą funkcję w telefonie Samsung Monte, wchodzimy do Ustawień, następnie przechodzimy do ustawień aplikacji ("Aplikacje"), tam wybieramy "Połączenie", a następnie "Fałszywe połączenie". Tam zmieniamy w polu Aktywacja z Wyłączonego na Włączone.
Aby włączyć tą funkcję w telefonie Samsung Monte, wchodzimy do Ustawień, następnie przechodzimy do ustawień aplikacji ("Aplikacje"), tam wybieramy "Połączenie", a następnie "Fałszywe połączenie". Tam zmieniamy w polu Aktywacja z Wyłączonego na Włączone.
2
Korzystamy z funkcji.
Teraz już możemy udawać, że ktoś do nas dzwoni :-) Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk na obudowie służący do ściszania. Jeśli zrobiliśmy wszystko poprawnie, najpierw pojawi się komunikat "Fałszywe połączenie włączone", a po chwili... zadzwoni do nas telefon. Możemy spokojnie uciec z danego miejsca :-)
Teraz już możemy udawać, że ktoś do nas dzwoni :-) Aby to zrobić, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk na obudowie służący do ściszania. Jeśli zrobiliśmy wszystko poprawnie, najpierw pojawi się komunikat "Fałszywe połączenie włączone", a po chwili... zadzwoni do nas telefon. Możemy spokojnie uciec z danego miejsca :-)
3
Korzystamy z funkcji - część II
Można również wykorzystać tą funkcję jako żart. Możemy ustawić dowolne nagranie głosowe, aby po "odebraniu" telefonu zostało uruchomione i dać komuś "porozmawiać" z takim nagraniem. W tym celu, wracamy z powrotem do ustawień Fałszywego połączenia (patrz Krok 1). Tym razem, wybieramy tam polecenie "Użyj nagrania głosowego" - zmieniamy z wyłączonego na włączone i poniżej wybieramy funkcję "Nagranie głosowe". Przygotowujemy nagranie, wybieramy nagraj i wykonujemy Fałszywe połączenie.
Można również wykorzystać tą funkcję jako żart. Możemy ustawić dowolne nagranie głosowe, aby po "odebraniu" telefonu zostało uruchomione i dać komuś "porozmawiać" z takim nagraniem. W tym celu, wracamy z powrotem do ustawień Fałszywego połączenia (patrz Krok 1). Tym razem, wybieramy tam polecenie "Użyj nagrania głosowego" - zmieniamy z wyłączonego na włączone i poniżej wybieramy funkcję "Nagranie głosowe". Przygotowujemy nagranie, wybieramy nagraj i wykonujemy Fałszywe połączenie.
Oceń tę poradę
4.2
(13 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (3)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
H
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
Dobrze wiedzieć:)
Z
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
pojęcia nie miałam o czymś takim, ale super!
Z
Autor Zaradni
14 lat temu
Nie wiedziałam nawet o istnieniu tej funkcji, ale brzmi ciekawie ;)