Jak zrobić wino z żyta ?
Przedstawiam krótki przepis ja zrobić pyszne wino o każdej porze bez większego wysiłku.
Kroki
1
Żyto należy dokładnie przebrać, ziarnko po ziarnku, wypłukać, wysuszyć i wsypać do dymiona. Wodę zagotować z cukrem, ostudzić i zalać nią żyto. Dodać 1/3 kostki drożdży.
2
Zatkać dymion korkiem z rurką fermentacyjną i pozostawić w cieple na 12 dni do fermentacji która jest wtedy ukończona gdy ziarna żyta opadną na dno. Wtedy zlać ostrożnie czysty płyn do dymiona, nakryć i zostawić na ok 1/2 roku aby wino się wyklarowało.
3
Gotowe wino należy przelać do butelek i zakorkować butelki. Takie wino powinno leżakować również około 1/2 roku.
4
Uwagi i spostrzeżenia
Oceń tę poradę
4.9
(22 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (15)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
A
Andrzej Maj
13 lat temu
Do tego przebierania ziarenko po ziarenku przydałby się Kopciuszek. A tak na poważnie warto byłoby spróbować. Kiedyś moi rodzice robili wino z owoców. Było pyszne. A ja jako dziecko lubiłem je wężykiem zlewać, bo tak zawsze niechcący przy zaciąganiu mogłem się trochę napić. Szkoda że to se nie wrati....
H
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
Wino z świeżymi drożdżami tragedia .Zawsze do zrobienia wina daje się drożdże winne,można je kupić o różnych smakach:) Robię wina i wychodzą super:)pozdrawiam
K
Grzegorz Karpuk
13 lat temu
Ciekawe, takiego jeszcze nie piłem. Muszę spróbować.
Z
Autor Zaradni
13 lat temu
z żyta ?:D fajne, fajne:)
K
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
Piłam takie wielokrotnie, jest przepyszne.
L
Piotr Kowalczyk
13 lat temu
Ktoś robił? smaczne? :)
Z
Autor Zaradni
13 lat temu
;o
M
Marcin Zaradni.pl
14 lat temu
Do tej pory sądziłem, że piłem już wino ze wszystkiego... do tej pory. Trzeba sprawdzić.
K
Jarosław Kostera
15 lat temu
Extra . mam nadzieje ze wyjdzie . biore sie za robote :))))
G
Ewa Wilczek
15 lat temu
Wino fajna rzecz i pyszna. Uwielbiam winko i chyba skuszę się, trochę przemycę w piwnicy, by mieć na zimę zapasy.