Jak przetrwać sesję?
Studiuje na Politechnice Warszawskiej i mam już za sobą trzecią sesję. Wielokrotnie wysłuchuje ileż to nocy niektórzy nie przesypiają w tym czasie... Uważam za bzdurę zarywanie nocy przed egzaminem. Mówię a właściwie pisze ;D to z własnego doświadczenia. Od początku studiów nie poświęciłam żadnej nocy na 'kucie'. I mam wszystko ładnie pozaliczane. Czyli jak widać na moim przykładzie metoda 'nocnego kucia' niekoniecznie jest potrzebna.
Co robić więc żeby przejść sesję bezstresowo?
Co robić więc żeby przejść sesję bezstresowo?
Kroki
1
Nie 'kuj' w nocy przed egzaminem. Wyśpij się, bo od tego jest noc.
2
Pamiętaj, ze masz przynajmniej 2 terminy więc 1szy traktuj jako rozeznanie ;)
3
Na 1szy termin idź z myślą: 'A może się jakoś uda' ;D (ja tak zawsze)
4
Nie stresuj się, bo wszystko zapomnisz.
5
Staraj się pisać jak najwięcej, bo może trafisz w to co sprawdzający chce przeczytać ;)
6
zawsze licz na szczęście, bo przecież nie można mieć zawsze pecha ;)
7
Uwagi i spostrzeżenia
Oceń tę poradę
2.2
(6 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (2)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Z
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
ciekawe
A
Joasia Zaradni.pl
15 lat temu
Gorzej jak prowadzący nie lubi wodolejstwa i wymaga rzeczowego podejścia do tematu. Krótko, zwięźle itd :)