Przejdź do treści
Szkolnictwo wyższe

Jak przetrwać sesję?

Autor Zaradni
Autor Zaradni Adept
18 lutego 2010 ~1 min czytania
Studiuje na Politechnice Warszawskiej i mam już za sobą trzecią sesję. Wielokrotnie wysłuchuje ileż to nocy niektórzy nie przesypiają w tym czasie... Uważam za bzdurę zarywanie nocy przed egzaminem. Mówię a właściwie pisze ;D to z własnego doświadczenia. Od początku studiów nie poświęciłam żadnej nocy na 'kucie'. I mam wszystko ładnie pozaliczane. Czyli jak widać na moim przykładzie metoda 'nocnego kucia' niekoniecznie jest potrzebna.

Co robić więc żeby przejść sesję bezstresowo?

Kroki

1
Nie 'kuj' w nocy przed egzaminem. Wyśpij się, bo od tego jest noc.
2
Pamiętaj, ze masz przynajmniej 2 terminy więc 1szy traktuj jako rozeznanie ;)
3
Na 1szy termin idź z myślą: 'A może się jakoś uda' ;D (ja tak zawsze)
4
Nie stresuj się, bo wszystko zapomnisz.
5
Staraj się pisać jak najwięcej, bo może trafisz w to co sprawdzający chce przeczytać ;)
6
zawsze licz na szczęście, bo przecież nie można mieć zawsze pecha ;)
7

Uwagi i spostrzeżenia


  • nie zapomnij jednak sie poduczyć na dany egzamin, bo z całkowita pustką w głowie ten numer nie przejdzie ;)
  • Oceń tę poradę

    2.2
    (6 głosów)
    Twoja ocena:
    Zapisywanie głosu...

    Komentarze

    Komentarze (2)

    Zaloguj się, aby dodać komentarz.

    Z
    Autor Zaradni.pl 13 lat temu
    ciekawe
    A
    Joasia Zaradni.pl 15 lat temu
    Gorzej jak prowadzący nie lubi wodolejstwa i wymaga rzeczowego podejścia do tematu. Krótko, zwięźle itd :)

    Ta strona używa plików cookies

    Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności