Jak zrobić śledzie w zalewie octowej?
Śledzie to szybki i prosty sposób na przystawkę lub na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Kroki
1
Zawsze zaczynamy od wymoczenia śledzi w zimnej wodzie.
Pozostawiamy je tak na 2 godziny. Po wymoczeniu umieszczamy śledzie w dużych słoikach i zalewamy zagotowaną i ostudzoną marynatą.
Pozostawiamy je tak na 2 godziny. Po wymoczeniu umieszczamy śledzie w dużych słoikach i zalewamy zagotowaną i ostudzoną marynatą.
2
Taką zalewę przygotowuje się w następujący sposób.
W garnku zagotować wodę, dodać ocet, cukier, pieprz, gorczycę, ziele angielskie i liść laurowy. Zagotować to jeszcze raz i potem ostudzić. Następnie zalać śledzie.
W garnku zagotować wodę, dodać ocet, cukier, pieprz, gorczycę, ziele angielskie i liść laurowy. Zagotować to jeszcze raz i potem ostudzić. Następnie zalać śledzie.
3
Do śledzi można dodać również pokrojoną w kostkę cebulę, nadaje lepszy smak. Cebulę wkładamy do słoików na przemian: raz śledzie, raz cebulę i wtedy zalewamy marynatą.
4
A jeśli chcemy mieć takie śledzie w oleju, to po 24 godzinach wymieniamy zalewę octową na olej.
Ze słoików odlewamy octową marynatę i zamiast niej zalewamy śledzie olejem. I właśnie takie najlepsze są na Wigilię.
Ze słoików odlewamy octową marynatę i zamiast niej zalewamy śledzie olejem. I właśnie takie najlepsze są na Wigilię.
Oceń tę poradę
3.9
(8 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (3)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
G
Katarzyna Gromadzka
13 lat temu
fajne
H
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
Fajny przepis:)
L
Elżbieta Rusek Zaradni.pl
13 lat temu
Przepis wspaniały...Aż ślinka cieknie:)