Przejdź do treści
Inne programy

Jak pobierać filmiki z internetu (Mac)?

b f
b f Adept
24 kwietnia 2010 ~1 min czytania
Często zdarza się że chcemy pobrać jakiś filmik znajdujący się na youtube. Jak to zrobić bez żadnego dodatkowego programu na Macu? Wystarczy nam do tego Safari.

Kroki

1
Otworzyć adres internetowy pod którym znajduje się strona z naszym filmikiem
2
Wcisnąć cmd+alt+a
3
W oknie które pojawi się kliknąć na plik z rozszerzeniem .flv lub .mp4/.mov (plik o największej wielkości)
4
Safari automatycznie pobierze filmik i zapisze w folderze "Pobrane rzeczy"

Tagi

Oceń tę poradę

3.2
(5 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...

Komentarze

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

M
Dawid Zaradni.pl 16 lat temu

Safari nie zawsze pobierze plik w ten sposób - jeśli serwer udostępnia go jako mimetype app/x-quicktime czy video/qt wtedy film otworzy się w zakładce jak normalna strona, i nie da się zapisać przez plik -> zapisz jako.


Metodą na natychmiastowe pobranie jest dwuklik trzymając alt (w oknie aktywności, rzecz jasna).

Ta strona używa plików cookies

Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności