Jak przewozić lodówkę?
Znajomi robią imprezę i chcą pożyczyć od Ciebie lodówkę? A może właśnie się przeprowadzasz i nie wiesz w jaki sposób przewozi się taki sprzęt? Ta porada pomoże Ci w bezpiecznym transporcie Twojej lodówki.
Kroki
1
Pierwszym i najważniejszym krokiem jest przeczytanie instrukcji obsługi. W niej na pewno zawarte będą informacje o tym, w jaki sposób przewozić daną lodówkę.
2
Co jeśli jednak nie posiadamy już instrukcji? Można poszukać jej w internecie. Jednak to też nie zawsze przynosi oczekiwany efekt.
3
Większość lodówek powinno się przewozić w pozycji stojącej. Jednak jeśli nie mamy takiej możliwości, to postarajmy się aby lodówka nie była bardziej nachylona do podłoża niż 45 stopni.
4
Jeśli już na prawdę jedyną możliwością pozostaje przewożenie lodówki w pozycji leżącej, to po przywiezieniu i ustawieniu jej w odpowiednim miejscu powinniśmy odczekać od 4 do 10 godzin, po to aby wszystkie płyny wróciły na swoje miejsce.
Oceń tę poradę
3.9
(9 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (5)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Z
Autor Zaradni
13 lat temu
Super
J
julita lewandowska
14 lat temu
lodówkę zawsze się przewozi pionowo,ze względu na freon zawarty aby się lodówka nie zepsuła
D
Autor Zaradni.pl
14 lat temu
Sama też swojej lodówki nie dałabym rady przewieźć, więc wystawiłam ogł. na clicktrans.pl Przy okazji okazało sie, że w tym terminie firma przewoziła tez stół, więc zabrał i moją lodókę. Kosztowało mnie to o połowę mniej, a tak jakbym wynajeła przewoźnika tylko do mojej lodówki, to byłoby drożej.
K
Kamil Chwedczuk
15 lat temu
przecież opisałem w jakiej pozycji trzeba przewozić :)
oj coś za bardzo zachwalasz tę firmę ;)
oj coś za bardzo zachwalasz tę firmę ;)
C
Anna Jarosińska
15 lat temu
Ja bym sama lodówki nie dała rady przewieźć, bo to cholerstwo ciężkie strasznie. I jeszcze słyszałam, że to trzeba w odpowiedniej pozycji przewozić - nie na moją głowę. Firma transportowa, albo przeprowadzkowa wchodzi tu w grę. Japa&Co ma dobre referencje od klientów i ponoć są tani jak woda, więc pewnie wolałabym ich wybrać.