Jak zrobić kiełbasę słoikową z galaretką?
Lubię swojskie kiełbaski, a ta jest wyjątkowo smaczna.
Kroki
1
Mięso drobiowe i boczek opłukać i pozostawić, aby lekko obciekło z wody.
2
Mięso pokroić w grubą kostkę i zmielić na maszynce do mięsa o dość dużym sitku, żeby mięso nie było zmiażdżone.
Ja używam do mielenia sitka o większych oczkach, tak jak przedstawia zdjęcie (sitko po lewej).
Ja używam do mielenia sitka o większych oczkach, tak jak przedstawia zdjęcie (sitko po lewej).
3
Do zmielonej masy mięsnej dodać sól peklową, przyprawę "Delikat" (czerwoną), pieprz do smaku, gorczycę oraz zmiażdżony lub przeciśnięty przez praskę czosnek. Można również dodać majeranek, ale niekoniecznie.
4
Masę wyrobić dokładnie ręką, dodając około 1/2 szklanki wody, aby lepiej się wymieszały składniki.
5
Aby upewnić się, czy kiełbaska jest dobrze doprawiona, można posmakować surowe mięsko, a jeżeli ktoś nie lubi surowego mięsa, to podsmażyć odrobinę masy na patelni.
6
Gdy masa jest dobrze doprawiona, należy ją włożyć do słoików, dokładnie ugniatając. Słoiki zamknąć i pasteryzować na małym ogniu około 1,5 godziny.
7
Po zakończeniu pasteryzacji słoiki wystudzić.
Na spodzie słoiczka utworzy się smaczna galaretka.
Na spodzie słoiczka utworzy się smaczna galaretka.
8
Uwagi i spostrzeżenia
Oceń tę poradę
4.3
(7 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (3)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
S
Ewelina Zach
13 lat temu
Wypróbowałam : wyszło całkiem smacznie, polecam przepis :-)
H
Autor Zaradni.pl
13 lat temu
Ciekawy przepis:)
S
Ewelina Zach
14 lat temu
Intrygujący przepis. Pozdrawiam