Jak zrobić folder na hasło?
Każdy użytkownik komputera ma na pewno na dysku takie pliki lub programy, których nie chciałby pokazywać swoim członkom rodziny, znajomym lub po prostu osobom korzystającym z tego samego komputera co my.W tej poradzie pokażę jak w bardzo prosty sposób zrobić folder na hasło.
Kroki
1
Wchodzimy na stronę www.rarlab.com , następnie klikamy w zakładkę Downloads i na stronie która nam się wyświetli wybieramy odpowiedni plik instalacyjny np. w języku polskim "Polish"(zalecana wersja 32 bit).
Klikamy w link i ściągamy program WinRAR na dysk.
Klikamy w link i ściągamy program WinRAR na dysk.
2
Gdy już ściągnęliśmy program możemy zrobić folder na hasło.Aby to zrobić tworzymy nowy folder w tym celu kilikamy prawym klawiszem myszy na pulpicie >nowy folder>ustalamy nazwę.
3
Gdy stworzyliśmy już folder klikamy w niego prawym klawiszem myszy>następnie dodaj do Archiwum>następnie w głównym oknie klikamy Zaawansowane>Następnie utwórz hasło>Wpisujemy hasło i klikamy OK.
4
Właśnie mamy przed sobą nasz folder na hasło.Klikamy na niego i wpisujemy hasło a następnie zatwierdzamy.
Teraz możemy włożyć do folderu przeróżne pliki i nikt kto nie zna hasła nie uzyska do niego dostępu.
Teraz możemy włożyć do folderu przeróżne pliki i nikt kto nie zna hasła nie uzyska do niego dostępu.
Oceń tę poradę
4.4
(9 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...