Przejdź do treści
Gry planszowe

Jak grać w prostokąty?

Norbert Gajecki Zaradni.pl
Norbert Gajecki Zaradni.pl Expert
20 listopada 2010 ~1 min czytania
Prosta gra do rozegrania na kartce. Dzięki niej nie będziesz się już nudził na nieciekawych lekcjach.

Kroki

1
Przygotuj kartkę w kratkę. Narysuj na niej prostokąt o wymiarach 6x6 kratek.
2
Gracze na zmianę rysują w kwadracie prostokąty o wymiarach 2x1:
poziome (pierwszy gracz) i pionowe (drugi gracz).
3
Gra toczy się do momentu, gdy któryś z graczy nie będzie mógł wykonać ruchu. Wtedy ten gracz przegrywa.
4

Uwagi i spostrzeżenia


  • Zamiast kwadratu 6x6 można też użyć 7x7 lub 8x8.
  • Oceń tę poradę

    4.7
    (6 głosów)
    Twoja ocena:
    Zapisywanie głosu...

    Komentarze

    Komentarze (1)

    Zaloguj się, aby dodać komentarz.

    M
    Paweł Wojtas 13 lat temu
    Haha otwierając tę poradę pomyślałem sobie: "Co za głupota", ale ta gra jest całkiem niezła. Pozdrawiam :).

    Ta strona używa plików cookies

    Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności