Jak grać w prostokąty?
Prosta gra do rozegrania na kartce. Dzięki niej nie będziesz się już nudził na nieciekawych lekcjach.
Kroki
1
Przygotuj kartkę w kratkę. Narysuj na niej prostokąt o wymiarach 6x6 kratek.
2
Gracze na zmianę rysują w kwadracie prostokąty o wymiarach 2x1:
poziome (pierwszy gracz) i pionowe (drugi gracz).
poziome (pierwszy gracz) i pionowe (drugi gracz).
3
Gra toczy się do momentu, gdy któryś z graczy nie będzie mógł wykonać ruchu. Wtedy ten gracz przegrywa.
4
Uwagi i spostrzeżenia
Oceń tę poradę
4.7
(6 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (1)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
M
Paweł Wojtas
13 lat temu
Haha otwierając tę poradę pomyślałem sobie: "Co za głupota", ale ta gra jest całkiem niezła. Pozdrawiam :).