Jak zrobić deser melba?
Melba jest to deser pomieszany z lodami oraz owocami. Przepyszny deser który często robię dla znajomych na różne spotkania.
Kroki
1
Ubić śmietanę z cukrem pudrem, a owoce pokroić w kostkę, lub plastry.
2
W szklanych, dość szerokich pucharkach ułożyć porcję lodów śmietankowych i kawowych, na nich bitą śmietanę i brzoskwinie.
3
Posypać siekanymi orzechami. Na wierzch każdej z lodowych piramidek zamiast orzechów można dać owocową galaretkę.
Oceń tę poradę
4.0
(3 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...
Komentarze
Komentarze (1)
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
G
Ewa Wilczek
14 lat temu
Deser mi przypomina kiedyś, jak szło się do cukierni i w lodówce wystawowej śmiały się pucharki z owocami i do tego brało się pyszne lody. Przypomniały mi się czasy dzieciństwa. Przepis jest pycha. Pozdrawiam.