Przejdź do treści
Desery

Jak zrobić deser melba?

Autor Zaradni.pl
Autor Zaradni.pl Enthusiast
07 marca 2012 ~1 min czytania
Melba jest to deser pomieszany z lodami oraz owocami. Przepyszny deser który często robię dla znajomych na różne spotkania.

Kroki

1
Ubić śmietanę z cukrem pudrem, a owoce pokroić w kostkę, lub plastry.
2
W szklanych, dość szerokich pucharkach ułożyć porcję lodów śmietankowych i kawowych, na nich bitą śmietanę i brzoskwinie.
3
Posypać siekanymi orzechami. Na wierzch każdej z lodowych piramidek zamiast orzechów można dać owocową galaretkę.

Oceń tę poradę

4.0
(3 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...

Komentarze

Komentarze (1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

G
Ewa Wilczek 14 lat temu
Deser mi przypomina kiedyś, jak szło się do cukierni i w lodówce wystawowej śmiały się pucharki z owocami i do tego brało się pyszne lody. Przypomniały mi się czasy dzieciństwa. Przepis jest pycha. Pozdrawiam.

Ta strona używa plików cookies

Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności