Jak zrobić bardzo wysoki biszkopt?
Każda z nas marzy o własnoręcznie wykonanym torcie. Niestety jego podstawą jest biszkopt, który rzadko kiedy jest wystarczająco wysoki by podzielić go na trzy części. Poniżej przedstawiam przepis na NAPRAWDĘ wysoki biszkopt!
Kroki
1
Ubijać przez 10 minut ½ kg jajek s skorupkach i ½ kg cukru. Jest to najważniejsza czynność podczas robienia biszkoptu! Nie skracaj czasu ubijania!
2
Następnie dodać:
½ kg mąki
2 łyżeczki proszku do pieczenia
½ szkl ciepłej wody
i wymieszać do powstania gładkiej konsystencji.
i wymieszać do powstania gładkiej konsystencji.
3
Przelać do wcześniej wysmarowanej margaryną blachy na ciasto lub tortownicy i wstawić do wcześniej nagrzanego piekarnika (180 st C) na około 30 minut. Jeżeli nie jesteś pewna czy biszkopt jest już dobry to odchyl delikatnie drzwiczki od piekarnika i przekuj biszkopt na środku wykałaczką (najlepiej sprawdza się taka do szaszłyków). Jeżeli na wykałaczce nie ma surowego ciasta oznacza to że biszkopt jest gotowy!
Wyciągnij biszkopt i wystudź go. Gdy będzie zimny wyciągnij go z blachy i zerwij "skórkę" z góry (nie trzeba tego koniecznie robić). Pokrój biszkopt na potrzebną liczbę warstw. Smacznego:)
Wyciągnij biszkopt i wystudź go. Gdy będzie zimny wyciągnij go z blachy i zerwij "skórkę" z góry (nie trzeba tego koniecznie robić). Pokrój biszkopt na potrzebną liczbę warstw. Smacznego:)
Oceń tę poradę
3.7
(3 głosów)
Twoja ocena:
Zapisywanie głosu...