Ubezpieczenia osobowe
Ponieważ interesuje się ubezpieczeniami, i mało znam osób, którzy chcą się dzielić wiedzą na ten temat, chciałabym począć taką grupę jeżeli nikt jeszcze czegoś takiego nie założył. Znam się trochę na ubezpieczeniach i chętnie dowiem się więcej i podzielę