Dyskusja na temat

Porady Wideo a regulamin.

Dzięki za wyjaśnienie.

Czyli nie swoich filmików nie możemy wrzucać zgodnie z regulaminem zaradni.pl, ponieważ do nie swojego filmiku na YT nie da się dodać loga zaradni.pl ?
Bo z jednej strony to szybko i znacznie ubogaciło by serwis w porady, z drugiej jednak nie trzeba by było wkładać pracy w porady i nie były by one faktycznie przez nas przygotowane.

Widziałem że w innych serwisach podobnych do naszego można takie rzeczy robić, może to jest kwestia do przemyślenia.

Ostatnio zmieniony: 2011-03-08 15:07:54

Wrzucanie filmów, do których nie mamy praw autorskich, jest obecnie zabronione i nie planujemy tego zmieniać.
Warto wspomnieć, że nie koniecznie trzeba wrzucać logo Zaradni.pl. Wystarczy we wstępie filmu po protu wspomnieć o tym, że film jest przygotowany dla Zaradni.pl.


Ostatnio zmieniony: 2011-03-09 12:28:24

Dzięki rozwiałeś całkowicie moje wątpliwości

To chyba usuniecie porady które tych warunków nie spełniają przykłady w moim pierwszym poście.

Temat zakończony :):)


Ostatnio zmieniony: 2011-03-09 14:52:26

Komentuj

  1. Zaloguj się:
  1. 02.03.2011
Dodaj opiniꙠo stronie
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może dział‚ać‡ lepiej. Dowiedz się™ więcejRozumiem