Przejdź do treści

Bezrobotni :D

Kierujemy sie ustalonymi zasadami przez naszych pradziadow, nasze Motto to "Hello Moto". Zostań z nami bo Ty mozesz a Turbodynamomen nie. Bo Bezrobotni sa najwazniejsi"

julita lewandowska

urząd pracy a zasiłki

julita lewandowska · 14 lat temu
13 odpowiedzi
Łukasz xxx

Cos o sobie (zainteresowania)?

Łukasz xxx · 15 lat temu
19 odpowiedzi

Ta strona używa plików cookies

Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności