Basiści
Grasz, lub chcesz rozpocząć naukę gry na gitarze basowej? Jeśli jesteś z Krakowa i szukasz nauczyciela- zgłoś się do mnie! Tu możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat gry na basie.
Brak tematów w tym forum.
Grasz, lub chcesz rozpocząć naukę gry na gitarze basowej? Jeśli jesteś z Krakowa i szukasz nauczyciela- zgłoś się do mnie! Tu możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami na temat gry na basie.
Brak tematów w tym forum.
Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności