A co stało się z aktualnościami???
Ja nie mam dostępu do aktualności,a wejście na profil muszę wchodzić przez zdjęcie (tam, gdzie avatar). Czy w Serwisie coś się zmieniło??? Proszę o info. Pozdrawiam
Brak tematów w tym forum.
Ja nie mam dostępu do aktualności,a wejście na profil muszę wchodzić przez zdjęcie (tam, gdzie avatar). Czy w Serwisie coś się zmieniło??? Proszę o info. Pozdrawiam
Brak tematów w tym forum.
Używamy cookies dla działania serwisu i analizy ruchu. Polityka prywatności