Marcin Morales
AdeptJestem człowiekiem czerpiącym pozytywną energię z otoczenia.\nPrzetwarzam ją ,a następnie oddaję z powrotem w łatwej do przyswojenia pigułce innym.Uśmiech gości na mojej twarzy spontanicznie-nie lubię tego robić z premedytacją,choć czasem wymuszam uśmiech odzwierciedlając wściekłość.\nTak-jestem pozytywnie nastawiony do życia!\n
Dołączył(a): luty 2012
4 porad
4
Porady
1
Komentarze
0
Punkty
3.2
Średnia ocena