Jak zrobić koszyczek z papieru?

Koszyczek może być prezentem dla kogoś albo ozdobiony stanowić ozdobę na biurku.Tu wykonano go, aby włożyć słodkie niespodzianki od Zajączka Wielkanocnego. Serdecznie polecam!

  • kartka z bloku technicznego, zszywacz, prostokąt( z kolorowego bloku) na rączkę długości około 20 cm, a szerokości 2cm.
1
składanie składanie

Przygotuj kartę z bloku technicznego. Musisz zrobić z niej kwadrat. Zajrzyj do tej porady i odetnij brakującą część kartki:
http://www.zaradni.pl/porada/11147,jak_bez_odmierzania_zrobic_kwadrat_z_prostokatnej_kartki
Kwadrat złóż tak jak na zdjęciu, ale dwa razy - raz z jednaj strony - raz z drugiej.


2

Rozprostuj. Twój papier jest podzielony na 9 kwadratów.


3
nacięte boki nacięte boki

Natnij boki kwadratów w czterech miejscach. Wytnij rączkę koszyka innego koloru kartki.


4
połączenie połączenie

Wystarczy tylko włożyć rączkę i złożyć koszyczek, zszyć zszywaczem. Należy to zrobić z dwóch stron. Koszyczek praktycznie sam się formułuje.


5
gotowy koszyczek gotowy koszyczek

Gotowe - ozdabiaj go według własnych pomysłów. Możesz też włożyć coś do środka.


6

Uwagi i spostrzeżenia

  • Udanego tworzenia!


Przeczytaj teraz:

Galeria

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się:
  1. 02.04.2013

Komentarze

fajna porada

Ostatnio zmieniony: 2013-04-11 10:49:03

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatnościRozumiem i akceptuję
Dodaj opinię o stronie
Dodaj opinię o stronie
  1. anuluj